Wiercenie posadzki przemysłowej Białystok

Zajmujemy się wierceniem otworów w betonie, żelbetonie, asfalcie czy posadzce przemysłowej. Wykorzystujemy nowoczesną technikę diamentową. Technologia, która jest przez nas wykorzystywana pozwala nam na wykonanie precyzyjnych otworów w betonie przy obniżonym poziomie zapylenia i hałasu. Wycinamy otwory o dowolnych kształtach w ścianach, posadzkach, stropach i innych elementach konstrukcji.

Wiercenie otworów w betonie i asfalcie techniką diamentową

Zdjęcie: www.hilti.com

Cięcie i wiercenie asfaltu techniką diamentową

Wykonujemy otwory o szerokim zakresie średnic, pod dowolnym kątem i na dowolną głębokość, także w asfalcie. Technika diamentowa znajduje również zastosowanie w budownictwie i drogownictwie, ponieważ redukuje ona czas pracy, minimalizuje poziom zapylenia i hałasu, pozwala na estetyczne wykończenie wycinanych otworów, a także nie powoduje żadnych wibracji ani wstrząsów.

Cięcie betonu z wykorzystaniem technologi diamentowej

Jest to idealne rozwiązanie w trakcie prac rozbiórkowych lub wykonywaniu przejść oraz przepustów instalacyjnych i komunikacyjnych np. w posadzkach przemysłowych.

Dlaczego warto wybrać nas?

Korzystamy z maszyn Hilti – niezawodnego producenta z Liechtensteinu, który mieści się w ścisłej czołówce producentów sprzętu budowlanego. Cechuje nas ponad dwudziestoletnie doświadczenie w środowisku budowlanym, sanitarnym i grzewczym. Usługi przez nas wykonywana są zgodne z wytycznymi klienta. Stanowimy zgrany zespół, co jest gwarancją terminowego wykonania usługi. Zapraszamy do współpracy!

Cennik wiercenia

W podane ceny nie są wliczone koszty związane ze stemplowaniem, budową rusztowań, usuwaniem i wywozem wyciętych elementów oraz ze specjalnym zabezpieczeniem miejsca wykonywania usługi. Minimalna cena jednorazowej usługi (koszt logistyczny) wynosi 350zł + VAT jeżeli ze cennika wynika kwota niższa.

A – ceny obowiązują przy prostych pracach seryjnych w materiałach niezbrojonych o małym współczynniku abrazyjności.
B – ceny obowiązują przy standardowych pracach seryjnych, w normalnie zbrojonym betonie wszelkich klas twardości.
C – ceny obowiązują przy pracach w mocno zbrojonym betonie oraz przy dużym rozproszeniu lub/i niewielkim zakresie prac.

Zobacz też: