Piece na pellet

Oferujemy piece na pellet doskonałej jakości w przystępnej cenie.

Piece na pelet

Kliknij w link poniżej, aby przejść do oferty kotłów na pellet.

https://bialystok-hydraulik.pl/katalog/

Dofinansowanie do 90%!

Przygotowujemy dokumenty do programu czyste powietrze!
Kotły spełniają wymagania programu czyste powietrze. Skorzystaj z EkoDopłaty dla zakupu swojego urządzenia. Z dniem 19.09.2018 ruszył rządowy program Czyste Powietrze, który ma na celu poprawę efektywności energetycznej i walkę ze smogiem.

Na obecny moment pellet jest najbardziej ekologicznym paliwem stałym wykorzystywanym do ogrzewania. Piece na pellet jak i ten system ogrzewania przyszedł do nas z Zachodniej Europy i zdobywa coraz większą popularność wśród Polaków.

Wybierając kocioł na pellet warto zwrócić uwagę na kotły z podajnikiem. Jeżeli wybierzemy kocioł z dużym podajnikiem to po zasypaniu go pelletem możemy pozostawić kocioł bez obsługowo nawet na kilka dni. Jest to bardzo wygodny sposób ogrzewania domu. W automatycznych kotłach na pellet biomasa jest podpalana za pomocą specjalnych grzałek w związku z czym nie wymagają „ręcznego” podpalania. Kotły są wyposażone w specjalne systemy ochronne, które uniemożliwiają przedostaniu się płomieni do podajnika co czyni ten sposób ogrzewania jednym z bezpieczniejszych.

Piece co Białystok

Jedną z najważniejszych decyzji, które należy podjąć podczas remontu lub budowy domu to wybór odpowiedniego systemu ogrzewania. Wybór odpowiedniego pieca centralnego ogrzewania spełniającego standardy energetyczno-ekologiczne pozwoli nam zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych na przestrzeni kilku lat. Najpopularniejszym źródłem ciepła wśród Polaków jest drewno opałowe oraz węgiel kamienny. Nowoczesna technologia grzewcza pozwala na efektywniejsze wykorzystanie paliw stałych do ogrzewania domu oraz wody użytkowej. Pomożemy Ci wybrać najoptymalniejsze rozwiązanie, w naszej ofercie znajdziesz piece z podajnikiem oraz bez niego.

Piecyki gazowe

Piecyki gazowe służą do podgrzewania wody. Montowane są zazwyczaj w łazience nad wanną. Piecyki często są wykorzystywane w budynkach wielomieszkaniowych, w których piwnicach nie ma możliwości montażu kotła. Wykorzystać je można niemalże wszędzie gdzie jest doporowadzona instalacja gazowa. Gazowe podgrzewanie wody jest znacznie bardziej ekonomiczne od elektrycznego w związku z tym piecyki gazowe często znajdują zastosowanie w budynkach przemysłowych.

Przykładowa oferta:

Zobacz też: